Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам RTX 3060 12gb EVGA xc3

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
10.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Графичките се во одлична состојба, чисти без прашина, не отварани и несервисирани.
Нормална температура околу 70 степени со фанови околу 60-70%.
Доаѓаат комплет со оригиналната кутија.
Тест период 1 недела.

Цена: Фиксна 10500ден.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт: 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
129

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно