Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам RTX 2060 6GB Zotac

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Графички карти RTX 2060 6GB Zotac.
Во одлична состојба без никава маана, температури на furmark до 70 степени со 50% fan.
Следуваат комплет со оригиналната кутија.
Давам една недела тест период, за било каков проблем нудам замена или full refund.

Цена: 7000ден Фиксна.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт 077 638 126.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
99

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно