Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам RTX 2060 6gb Zotac

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава графичката од насловот,
Комплетно исправна, нормални теператури до 70%.

Цена: 8000ден.
Може испорака по карго на ваш трошок.
Контакт ПП или Вибер 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
133

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно