Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rikimaru

Продадено Продавам ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
19.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво дечки,

На продажба оди ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI. Пратена како RMA замена за претходна што ја изгорив со погрешни кабли. Ја доцнеа и затоа зедов од кај нас во меѓувреме.

НАПОМЕНА: Не е користена и доаѓа со фул пакување (од претходната).

Во ComputerUniverse нова е 420e, но плус шипинг = 453е и 5% данок над сето тоа за крајна цена 476е т.е. 29,300 денари.

Во Сетек моментално нова е 33,000 денари.

Јас оваа ја продавам за 23,000 денари.

Повеќе инфо за продуктот:


Поздрав

Информации

Автор
Rikimaru
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
712

Повеќе огласи од Rikimaru

На врв Дно