Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам Rog Strix B450 F Gaming 2

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Резервирана до вторник

Продавам матична плоча Rog Strix B450 F Gaming 2.
купена 11.2021 од ГГ Компјутери без преостаната гаранција.
Матичната е комплетно функционална, доаѓа без кутија.

цена 4500 денари фиксна.
контакт 077 638 126.
Може и испорака по карго.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Последна промена
Прегледи
225

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно