Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам Redmi Note 10 Pro нов неотпакуван.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
13.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
6/128гб нов од телеком.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
370

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно