Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

Продавам разни напојувања

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Cooler Master MWE650 80+ Bronze v2 -2500 mkd
Cooler Master G650M 80+ Bronze - 3000 mkd
Evga 700 BR 80+ Bronze - 3500 mkd

Користени 5-6 месеци во ригови потоа изгасени и стоени се така без да се користат... стари се година и 2-3 месеци гаранција нема, може проба на лице место :)
Цените се фиксни и не прифаќам замена
075-203-000
Томи

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
408

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно