Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Nightwalker

Продадено Продавам РАМ меморија: XPG GAMMIX D10 DDR4 (2x8GB) @ 3000Mhz, гаранција до 2026та

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.800 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.xpg.com/us/xpg/486
Плочките се користени 18 месеци во домашна конфигурација. Ги продавам заради надградба.
Види слика за гаранција и целосно име/главни спецификации на меморијата.

Информации

Автор
Nightwalker
Поднесена
Последна промена
Прегледи
382
На врв Дно