Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Trtka

Продадено Продавам RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3600MHz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.800 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://g.store.neksio.mk/Product/Details/730
Продавам
RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3600MHz G.SKILL RipjawsV F4-3600C19D-16GVRB
Гаранција уште 4 години.
Рамот тера 3600 без проблеми - моментално е спарен со 5800x.
Цена : 1800денари.

Информации

Автор
Trtka
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
179

Повеќе огласи од Trtka

На врв Дно