Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Продадено Продавам PS4 Слим 500gb, PS4 камера и GoW Ragnarok

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Ги продавам следните работи:

1. PS4 Slim 500GB со една рачка, комплет кабли и кутија. Многу малку игран, никогаш не отворен, во супер состојба. Нема гаранција. Цена: 10.000 денари фиксно.

2. Playstation Camera (прва верзија) за PS4, без постоље, во добра состојба. Нема гаранција. Цена: 1500 денари.

3. God of War: Ragnarok за PS5 неотпакувана. Цена: 3000 денари фиксно.

Ни
Локација: Карпош 3
По карго може играта и камерата, конзолата не би ја праќал.

Повеќе информации во ПП.

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
299

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно