Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
sostius

Продадено Продавам процесор Intel i5 13600KF нов

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
16.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам процесор Intel i5 13600KF (boxed), нов, неотпакуван. 16 800 мкд.
Стигнат денес 05.06.2023 по грешка од computeruniverse (порачката беше за 13600К).
Праќам по карго на мој трошок.

Информации

Автор
sostius
Поднесена
Последна промена
Прегледи
313

Повеќе огласи од sostius

На врв Дно