Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xenon

Продавам процесор Intel I5-13400

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
xenon
Поднесена
Последна промена
Прегледи
119

Повеќе огласи од xenon

На врв Дно