Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ocr

Продадено Prodavam Procesor i5-8400 LGA1151 vo neotvorena kutija

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Nov zaostanata zalina 1-no parce.

Информации

Автор
Ocr
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
412
На врв Дно