Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам Процесор i5 14600kf со гаранција 30 месеци

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
16.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам процесор i5 14600KF купен од анхоч пред точно 6 месеци, исто толку време користен во мој компјутер,
Доаѓа комплет со оригиналанта кутија за него, истиот е без ладилник.
Се продава поради надградба на i7 од истата генерација.

Цена 16500ден фиксна.
Може испорака по карго.
Контакт 077 638 126.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
41

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно