Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

Продадено Продавам процесор AMD Ryzen 5 3600

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.amd.com/en/product/8456
Се продава AMD Ryzen 5 3600 во перфектна состојба во фабричко пакување. Процесорот е сеуште под гаранција (купен е на 30 Декември 2022), купен од Анхоч со преостаната гаранција уште 25 месеци .Кулерот не е користен воопшто, стои фабричката паста на него.Го продавам поради надградба на понов и појак модел,може да се тестира на моја конфигурација.


Цена 5000 денари
Контакт ПП


Информации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
555

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно