Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Serko

Продадено Продавам процесор AMD Ryzen 5 3600.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продава AMD Ryzen 5 3600 во перфектна состојба заедно со кулер и кутија. Процесорот е сеуште под гаранција, купен од Анхоч.
Кулерот не е користен воопшто, стои фабричката паста на него.
  • Ми се допаѓа
Реакции: StalkeR

Информации

Автор
Serko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
722

Повеќе огласи од Serko

На врв Дно