Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

продавам повеќе модели на 3070ti

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
24.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам 4 графички карти 3070ti

MSI Gaming X Trio - 24000денари
ASUS TUF Gaming - Продадена!
Gigabyte - Продадена!
MSI Ventus 3X - Продадена!

Графичките се во безпрекорна состојба, без никаква маана, купени се сите 4 од Германија 11.2021 година, користени за мајнинг активно 1 година, во мирување се во последниве 6+ месеци.
Графичките следуваат со документ од каде се купени меѓутоа без кутии и гаранција за истите.
Никој пат не се отварани ниту сервисирани.
Има можност за испорака по карго на ваш трошок.
контакт 077 638 126.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Последна промена
Прегледи
318

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно