Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
skullmonkey

Продавам повеќе 4TB, 3TB, 2ТB, 1TB, 500GB и 320GB, 2.5 и 3.5 инчни дискови

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам повеќе 4TB, 3TB, 2ТB, 1TB, 500GB и 320GB, 2.5 и 3.5 инчни дискови

Цените се по диск.

= 2.5 инчни дискови =
80GB - Hitachi - HTS541080G9SA00 (оди гратис со првиот што ќе купи било што, доколку го сака се разбира...)
500GB - Western Digital Blue - WD5000LPCX x 2 (1000 денари)
500GB - Hitachi - HTS5450A7E660 (1000 денари)
500GB - Hitachi - HTS5450A7E680 (1000 денари)
1TB - Seagate - ST1000LM024 (1500 денари)
1TB - Seagate - ST1000LM035 (1500 денари)
1TB - Toshiba - MQ04ABF100 (1500 денари)

= 3.5 инчни дискови =
250GB Western Digital VelociRaptor Workstation HD - WD2500HHTZ (400 денари)
500GB - Hitachi - HDS721050CLA362 (700 денари)
2TB - Western Digital Red - WD20EFRX (3200) x 2
3TB - Western Digital Red - WD30EFRX (4300 денари)
4TB - Western Digital Red Plus - WD40EFZX (5400 денари) x 2

Информации

Автор
skullmonkey
Поднесена
Последна промена
Прегледи
538

Повеќе огласи од skullmonkey

На врв Дно