Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Продадено Продавам половен Yamaha Subwoofer NS SW100

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://audiocentar.com.mk/produkt/yamaha-ns-sw-100-blk/
Продавам половен Yamaha Subwoofer NS SW100. Вуферот е стар 3 години, купен е од аудиоцентар, прв сопственик сум.
Во солидна надворешна состојба, со знаци на користење.
Немам кутија, нити гаранција, нажалост.

Вуферот е активен, басот е 10 инчи, има рефлекс од десната страна.
  • Yamaha Active Servo Technology II
  • Моќност:100W(5 ohms)
  • Output Power:50W(100Hz,5ohms, 10% THD)
  • Фрекфенција:25-180Hz
  • Димензии:35.1cmx35.2x40.8cm
Цена: 7000 денари
Карго не би пуштал, габаритен е, немам како да го спакувам.
Повеќе информации во приватна порака.

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
303

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно