Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Продадено Продавам половен Redmi Watch 2 Lite

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам половен Redmi Watch 2 Lite во добра состојба, тегет боја.
Има минимални траги на користење.
Купен е од Xiaomi Store, помината му е гаранцијата.

Доаѓа со кабел за полнење, без кутија.

Цена: 1000мкд
Локација: Карпош

ПП за повеќе информации

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
238

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно