Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Продадено Продавам половен Oculus Quest 2

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
17.000 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.meta.com/quest/products/quest-2/
Продавам половен Oculus Quest 2, во солидна состојба.
Следува со кутија и додатоци.
Може замена за GPU до 350 - 400 евра со или без доплата. (моја или ваша, нормално)

Локација: Карпош - Скопје
Цена: 17.000 денари
Карго: Не
  • Ми се допаѓа
Реакции: bristlebac

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Последна промена
Прегледи
190

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно