Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Продадено Продавам половен Eureka Mignon Silenzio еспресо млин

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
14.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам половен Eureka Mignon Silenzio еспресо млин. Стар е 3 години, зачуван максимално, истечена гаранција. Купен е од интерфуд, Скопје, јас сум прв сопственик.
Ножевите се променети пред 3 недели со оргинали, и воедно порамнети.
Црна боја мат. Доаѓа комплет со фабричкото пакување и додатоци, како и (печатени) додатоци за конверзија во единечна доза (инка, дувалка, база за инклинација, скала и копче за вртење на скалата)

Цена: 14.000 денари
Локација: Карпош - Скопје

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
257

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно