Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продавам поголема количина на половни Intel процесори

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
200 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
2/3 gen

Intel Core i3 32x0 = 200 денари
Intel Core i5 3330 = 700 денари


4/5 gen

Intel Celeron G1830= 200 денари
Intel Pentium G32x0 = 300 денари
Intel Core i3 4170 = 500 денари
Intel Core i7 4790 = 3000 денари


6/7 gen

Celeron G39xx = 400 денари
Pentium G4400 = 500 денари
Pentium G4500 = 600 денари
Pentium G4560 = 800 денари
Core i3 6100 = 1000 денари
Core i3 7100 = 1200 денари
Core i5 6500 = 2000 денари
Core i5 7400 = 2200 денари


8/9 gen

Intel Celeron G49xx = 500 денари


Цените се фиксни,
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
248

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно