Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
psyside

Продавам Poco X3 NFC 6/128

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
9.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Цена 9.500, одлично сочуван, плав.

Ќе се продава за 3 дена од сега,

078 225 946 Марјан

Информации

Автор
psyside
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
551

Повеќе огласи од psyside

На врв Дно