Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vlad944

Продадено Продавам Playstation 5 Blu-ray 825GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
29.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам НОВ неотворен Playstation 5 blu-ray 825GB со гаранција 12 месеци од паневропа (Галерија).

Цената изнесува - 29 500 денари. received_2514937292008263.jpeg

Информации

Автор
Vlad944
Поднесена
Последна промена
Прегледи
274

Повеќе огласи од Vlad944

На врв Дно