Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
skullmonkey

Продавам PlayStation 4 Slim (11.00) + DualShock

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

  • Оригинален DualShock контролер
  • 500GB внатрешен диск
  • Сите фабрички кабли и кутија.
  • Фирмверот е 11.00, може да се џејлбрејкува.
  • Не е играна многу. Без никакви физички оштетувања. Конзолата изгледа како нова.

Информации

Автор
skullmonkey
Поднесена
Последна промена
Прегледи
228

Повеќе огласи од skullmonkey

На врв Дно