Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gocetan

Продавам Pixel 7 pro

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
36.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Google Pixel 7 Pro 12/128 Snow White - 36.000 ден.
Купен од google store, првпат активиран на 25.04.2023. Зачуван, без знаци на користење.
Доаѓа со целосно пакување и плус два заштитни маски.

Информации

Автор
gocetan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
196

Повеќе огласи од gocetan

На врв Дно