Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
H

Продавам периферија

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Се продаваат два пара слушалки, тастатура и глувче.

  • White Shark Spartan TKL Mechanical RGB - малку користена, со кутија, нема гаранција - 1000 ден
  • Redragon Cobra Chroma M711 - малку користено, со кутија, нема гаранција - 400 ден
  • JBL Stereo Tune 510 Bluetooth - купени во април, со кутија, гаранција до април 2023 - 1500 ден
  • Genesis Argon слушалки, не користени, без кутија, без гаранција - 500 ден

Сите се исправни. Може да одат и комплет. Без карго, локација Скопје
  • Ми се допаѓа
Реакции: gOJDO и Miki98

Информации

Автор
hawk
Поднесена
Последна промена
Прегледи
685

Повеќе огласи од hawk

На врв Дно