Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам PC Ryzen 5600x конфигурација

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
26.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Се продава куќиште без графичка со следниве спецификации:

Ryzen 5 5600x со AG400 Cooler Deepcool гаранција 30 месеци на cpu
X570 Gigabyte Aorus Elite MB
2x8 DDR4 3200mhz RGB FURY
500GB Kingston NVME
BeQuiet 700W real power Full Modular
Deepcool Mesh White CC560 користено 2 недели https://www.anhoch.com/product/5998...-cc560-white-wusb-30-usb-20-4x-120mm-led-fans

Чувам кутии од деловите.

Топтан цена : 26.500 денари.

ПС : Може да се направи и комбинација наместо 5600x да се стави 5800X3D скоро нов од Анхоч со гаранција користен месец дена тогаш цената за топтан е 37.500

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
283

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно