Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам PC Case, Asus B450M-A , AIO Coolermaster ML240 RGB White

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
8.800 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Case Deepcool Macube 310 White ednition компелт со оригиналниот кулер и кутија - Цена 3000ден
Матична Asus B450 M-A, комплет со кутија - цена 2500ден
AIO CoolerMaster ML240L RGB White edition со кутија и гаранција до 2027год - цена 3300ден.

Може испорака по карго, цените се фиксни.
контакт ПП или вибер 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
211

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно