Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dangthe

Продавам OEM Samsung SSD MZ-VLB5120 256GB

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам NVMe M.2 SSD Samsung MZ-VLB5120 со капацитет 256GB. Купен е од @gOJDO пред извесно време, гаранција нема.

Инаку работи најнормално, користен е како драјв за складирање игри, го менувам бидејќи ми требаше и купив со поголем капацитет.

Цена: 1500 денари.

IMG_4334.jpg

IMG_4333.jpg

Информации

Автор
dangthe
Поднесена
Последна промена
Прегледи
140

Повеќе огласи од dangthe

На врв Дно