Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
И

Продавам објектив Nikon 24-50 4-6.3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава објектив 24-50, 4-6.3, нова, состојба 10/10
Одговара на Z серија, доаѓаше заедно со Nikon Z5, но воопшто не ја употребувам

цена 8500 денари
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
Иванчо
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
270
На врв Дно