Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
C

Продавам нова ZOTAC RTX 3060 Ti Twin Edge OC LHR 8GB GDDR6

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
29.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Купена од Gjirafa.
Фул гаранција.
Не е ниту еднаш вклучена. (се планираше нов пц но се зема лаптоп).

Локација Скопје.
Контакт пп.

Информации

Автор
champagnepepe
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
404

Повеќе огласи од champagnepepe

На врв Дно