Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

Продадено Продавам Nov Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
4.700 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.mi.com/us/product/xiaomi-smart-air-purifier-4-compact/
Како што гласи насловот, се продава нов Xiaomi Smart Air Purifier 4 Compact. Прочистувачот е добиен како поклон со купен телефон, но бидејќи немам потреба од него, оди на продажба. Отпакован е само да се провери дали сѐ е во кутијата, и повторно пакован. Гарантен лист не излезе со него, туку има само генерална гаранција од произведувачот дека треба да се контактира локален дистрибутер. Не знам каква им е политиката за уреди кои што ги даваат како поклон кога купуваш друг уред. Праќам по карго.

Цена: 4700

Информации

Автор
masterwu
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
336
На врв Дно