Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dekomote

Продадено Продавам нов рутер TP-Link AX20 (AX1800)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.tp-link.com/us/home-networking/wifi-router/archer-ax20/
Продавам нов рутер TP-Link AX20 (AX1800) WIFI 6.
Рутерот е само отпакуван, пробан и вратен во кутија. Следува со кутија и сите додатоци.
Рутерот нема гаранција, купен е во странство.

Спецификации тука
Локација: Карпош - Скопје
Цена: 3000мкд (во Сетек е 4300)
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
dekomote
Поднесена
Последна промена
Прегледи
435

Повеќе огласи од dekomote

На врв Дно