Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
LambertGolden

Продавам нов RavPower 140W 27000mAh Power Bank

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
110 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам нов PowerBank RavPower 140W 27000 mAh, цената е 110 еур.
Го имам користено само два пати, на овој линк има малку повеќе за спецификациите: 140W Portable Laptop Charger, 27000mAh Power Bank with 2 USB-C Output
Доаѓа со кутија и кабел.

Информации

Автор
LambertGolden
Поднесена
Последна промена
Прегледи
151

Повеќе огласи од LambertGolden

На врв Дно