Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам нов неотпакуван Монитор BENQ 165hz 24"

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
8.400 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам 2 монитори BenQ EX 240N Mobiuz Gaming со 36 месеци гаранција
24'
165hz
VA Panel

Цена 8400ден фиксна
Контакт: ПП или вибер 077 638 126
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kpakep4e

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
261

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно