Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
mdeni

Продавам нов Microsoft Bluetooth Mouse

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
650 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.youtube.com/watch?v=_MTmJkfHS78
Продавам Microsoft Bluetooth Mouse, сосема нов, само е отворен за проба денес и затворен. Нарачав два, ама испадна дека ми треба само еден.
Одлично се поврзува и работи со блутут. Нема USB reciever туку само опција за Bluetooth поврзување.

Се работи за овој маус:
View: https://www.youtube.com/watch?v=_MTmJkfHS78


Купен е од тука за 890 денари и добиен денес:

Го продавам 750 денари и истиот се наоѓа за подигнување во околината на Карпош 1.

Информации

Автор
mdeni
Поднесена
Последна промена
Прегледи
520

Повеќе огласи од mdeni

На врв Дно