Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Spamalot

Продадено Продавам нов AMD Ryzen 5 3600

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
4.800 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам нов никогаш неупотребен AMD Ryzen 5 3600. Локална гаранција нема, донесен од странство. Може да се проба на ваша матична/конфигурација.

Може праќање по карго, но на ваш ризик.

Информации

Автор
Spamalot
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
342

Повеќе огласи од Spamalot

На врв Дно