Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
xenon

Продавам Noctua NH-D14

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

noctua_nh_d14_1_3.jpg


Продавам ладилник за процесор (кулер) - Noctua NH-D14 со LGA1700 (Интел 12/13/14-та генерација процесори) oснова.

Цена - 4000 ден. фиксна

(можна замена за одредени делови по договор како на пр. 2TB SSD / Z690 Z790 X670E матична / DDR5 6000 C30-C32 ram / 3*** серија нвидиа итн)

070 67 30 24 (лок. Ск/Црниче)

Информации

Автор
xenon
Поднесена
Последна промена
Прегледи
117

Повеќе огласи од xenon

На врв Дно