Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Продавам Nintendo Switch Lite и Nintendo Switch V2 со акаунт со игри

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
10.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам две Ninetndo Switch конзоли и тоа:

1) Nintendo Switch V2 (не може да се џелбрејкне) во перфектна сосотојба, релативно малку користен, купен пред година и пол, без никакви проблеми. Доаѓа заедно со оригинален полњач и дополнителна Samsung EVO 32GB SD Card и акаунт со три дигитални игри:
  • Animal crossing: New horizons
  • Divinity: Original Sin 2
  • The binding of Isaac: Afterbirth+

Цена, фиксна: 13500 денари

2) Nintendo Switch Lite со додаток силиконска маска, монтирано заштитно стакло (плус уште едно немонтирано заштитно стакло) и торбичка за транспорт, користен многу малку во период од 3 месеци. Доаѓа со оригиналното пакување и полњач.

Цена, фикнса: 9500 денари

075 437-061, Кирил

Цените се фиксни!

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
590

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно