Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продавам Некористено куќиште Deepcool CH370 White

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.300 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Куќиштето е некористено, доаѓа со 12м гаранција и без кутија.

цена 3300ден фиксна
контакт: ПП или вибер 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
330

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно