Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам NEC EA223WM Монитор 22ка

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.300 ден.
Истекува

Опис

Здраво дечки се продава горе наведеното мониторче купен е од дд сторе во март 2021 се користеше само еднаш неделно како back up да се проверуваат некои excel Табели и во последно време ич не се користи во одлична состојба е без мртви или заглавени пиксели . Гаранцијата од една година е истечена

Panel Technology W-LED TN TFT
Screen Size [inch/cm] 22 / 56
Screen Aspect Ratio 16:10
Pixel Pitch [mm] 0.282
Brightness (typ.) [cd/m²] 250
Contrast Ratio (typ.) 1000:1 (25000:1 dynamic contrast ratio)
Viewing Angle [°] 170 horizontal / 160 vertical (typ. at contrast ratio 10:1); 178 horizontal / 178 vertical (typ. at contrast ratio 5:1)
Response Time (typ.) [ms] 5
Colours 16.7ЦЕНА : 1300 денари

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
428

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно