Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
MrAndrej20

Продавам Напојување RM750i

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Продавам напојување RM750i, користено од 2014, највеќе терет што доживеало е 500w.
Работи без проблем.

Информации

Автор
MrAndrej20
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
151

Повеќе огласи од MrAndrej20

На врв Дно