Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
steelseries

Продавам напојување и РАМ

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам следново

Cooler Master Vanguard 750W Gold без гаранција, прв сопственик користен за гејмање.

Kingston HyperX Predator 3200MHz 2x 8 без гаранција, прв сопственик користен за гејмање.

Цена: 4800 за двете ако купени заедно, одделно по 2500.

Информации

Автор
steelseries
Поднесена
Последна промена
Прегледи
885

Повеќе огласи од steelseries

На врв Дно