Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам MSI Ventus 3x RTX 3070 TI

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
24.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Здраво дечки картицата е купена од кај Пане (наш член) мислев ќе ми врши работа за 4К гејминг ама ништо ја заменив со 3090ка.Немам кутија за нејзе.

Цена : 24.000 денари
  • Ми се допаѓа
Реакции: gOJDO

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
706

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно