Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
MrAndrej20

Продадено Продавам MSI Optix MAG271CQR

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.500 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.msi.com/Monitor/Optix-MAG271CQR/Specification
Продавам MSI Optix MAG271CQR, купен е од анхоч пред 5 години така што нема гаранција.
Во супер состојба е, има мала тенка гребнатинка лево од знакот MSI под екранот.
Спецификации:
 • Resolution: 2560х1440
 • Panel Type: VA
 • Size: 27"
 • Refresh rate: 144Hz
 • Response time: 1ms
 • Dynamic Refresh Rate: Adaptive-Sync (Freesync)
 • Curvature: 1800R
Слики и повеќе информации на линкот од MSI

Информации

Автор
MrAndrej20
Поднесена
Последна промена
Прегледи
305

Повеќе огласи од MrAndrej20

На врв Дно