Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам MSI Modern 15 Laptop i7 1167g7

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
30.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава горе наведенот лаптопче купено од кај дечките во Инсомниа , лаптопот е одличен материјал алуминиум, се продава поради надградба со гејмерски.
Доаѓа со оргиналниот полнач.

Intel® Core™ i7-1165G7 Processor
Intel Iris Xe - gpu

32GB RAM 3200mhz (нови)

1TB NVME (ново)

15 inch IPS Panel FULL HD 60hz

Battery health : 85%

Телефон 070 292 918 Божо

ЦЕНА 30.000 денари

  • Ми се допаѓа
Реакции: omegaRED и Trtka

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Последна промена
Прегледи
658

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно