Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам MSI Gaming X Trio RTX 3060TI

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
21.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Картицата е земена од наш член со гаранција до септември 2023, во одлична состојба , тивка со ниски температури.Доколку сакате може да ја тестираме кај мене. Се продава поради надградба со појака.

Цена : 21.000 денари.

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
485

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно