Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
borcep

Продавам монитор HP OMEN 24.5" 144Hz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.displayninja.com/hp-omen-25-review/
Продавам монитор HP OMEN 24.5" 144HZ, користен 2-3 години со истечена гаранција. Нема мртви пиксели, TN панел. HDMI, DP, USB. Се користи секојдневно, не праќам по карго, не правам резервации. Повеќе информации во порака.

Информации

Автор
borcep
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
963

Повеќе огласи од borcep

На врв Дно